Lütfen bekleyin. Sayfa yükleniyor

hatasizaraba.com

Kullanım Koşulları

1. KULLANIM KOŞULLARI

1. hatasizaraba.com ticari sitesini kullanmak için lütfen aşağıdaki yazılı koşulları okuyunuz.  Aşağıda belirtmiş olduğumuz koşulları üye olarak veyahut olmayarak siteyi kullandığınız takdirde tüm koşulları kabul etmiş olursunuz. Sitemizin '' Kullanım Koşullarını '' kabul etmiyorsanız lütfen kullanmaktan vazgeçiniz.

2.Sitede bulunan kullanım koşullarına üyeler ve gayri üyelere hatasizaraba.com hizmetleri sağlanacaktır.

3.Site içerisinde bulunan her türlü içerik ve bilgiler kullanıcıya haber verilmeden değiştirilebilir. Güncellenen herhangi bir içerik site içerisinde yayınlanacaktır.  

2. TANIMLAR

 

www.hatasizaraba.com web sitesi sıfır ya da ikinci el vasıtaların ilanını ücretsiz verebileceğiniz, ücretsiz mağaza sahibi olabileceğiniz bir oluşumdur. 

Kullanıcı ; Siteye üye veyahut gayri üye olan kişilerdir.

Üye ; Siteye resmi şekilde üye olan ve söz konusu tüm '' kullanım koşullarını '' kabul etmiş aynı zamanda sitenin tüm hizmetlerinden yararlanacak kişidir. 

Üyelik ; Üyelik talebinde bulunan bir gayri üyenin '' kullanım şartları '' koşulunca doldurması, gereken bilgi formunun tamamen doğru bilgiler olması şartıyla site yönetimi tarafından kabul görmesi ile verilen resmi üyeliktir. 

Üyelik verilen kişi aynı üyeliği bir üçüncü şahsa devredemez. Aynı zamanda üye olan kişi isteği doğrultusunda site yöneticileriyle irtibata geçerek '' Üyelik İptali '' talebinde bulunabilir. Ve aynı kişi tekrar üyelik talebinde bulunduğunda kabul etme yetkisi tamamiyle site yönetimi insiyatifindedir. 

 

--

 

Hatasız Araba Üyelik Hesabı 

 

Vermiş olduğu üyelik bilgilerinin tamamiyle gerçek olduğunu ve kullanım şartlarını kabul ederek '' Kullanıcı Adı, Şifre '' si ile kendi özel sayfasına sahip olduğu alanın tamamıdır.

 

Hatasız Araba Hizmetleri  

Site içerisindeki söz konusu olan sözleşme içerisindeki tanımlanmış gerçekleştirmeleri yerine getirmek cihetiyle '' Hatasız Araba '' tarafından sunulmuş hizmetlerdir.

İçerik ; Site içerisinde üyelere ve gayri üyelerinde belirli kısıtlamalarda erişebileceği yayınlar ve buna bağlı bilgi , dosya, fotoğraf, video, yazı vb. yazılımsal, görsel, işitsel izlenimlerdir. 

Site içerisinde kullanıcıların  diğer üyelerin ilanlarına daha kolay ulaşabilmesini sağlamak üzere ilanların görüntülenmesini önceliklendiren çeşitli tiplerde listeleme hizmetleri vermektedir. 

Hatasız Araba site dahilinde gerçekleştirilen işlemlerde görüntüleme, sayaç gibi çeşitli raporlama hizmeti vermektedir.

Hatasız Araba site içerisindeki verdiği hizmetlere yenilerini ekleme, mevcut hizmetlerin kapsam ve sunulma koşulları ile site içerisindeki erişilen içerikleri her zaman değiştirme , üçüncü kişilerin erişimine kapatabilme ve silme hakkını saklı tutmaktadır. 

Hatasız Araba bu hakkını hiç bir uyarıda bulunmadan dilediği gibi kullanabilir.


Hatasız Araba Arayüzü 

Hatasız Araba yönetimi ve üyeleri tarafından görüntülenen ve sitenin kayıtlı üyelerininde belirli kadar veritabanı kullanabilmesi amacıyla kullanılan 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri kanunu kapsamında korunan fikir hakları '' Hatasız Araba '' ya ait olan tasarımlar içerisinde site üzerinden yapılabilecek her türlü işlemin gerçekleştirilmesi için bilgisayar programına komut veren internet sayfaları. 

 

Hatasız Araba Veri Tabanı

Site dahilinde erişilen içeriklerin depolandığı, sorgulanabildiği , tasnif edildiği, erişilinebildiği '' Hatasız Araba '' ya ait olan 5846 Sayılı Fikir ve Sanat eserleri kanunu gereğince korunan veritabanıdır.